‘Miting faresi’ ünlü oyuncunun ağabeyi çıktı!

Yankesiciler mitinglere dadandı. üstelik son olayda yakalanan yankesici ünlü bir oyuncunun ağabeyi çıktı.

Olay Trabzon’da yaşandı. 24 Mart’ta İYİ Parti’nin Trabzon İl Başkanlığı binasının açılışında yapılan Mitingde bir kişi yankesicilik yaptı. Şikayet üzerine polis 160 saatlik görüntüleri inceledi ve zanlıyı kıskıvrak yakaladı.

Gazete Habertürk’ten Enis Yıldırım’ın haberine göre en son 24 Mart’ta İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Trabzon İl Başkanlığı binasının açılışı öncesi düzenlediği mitingde eski TFF temsilcilerinden Hasan Basri Halisçelik yankesicilerin kurbanı oldu.

POLİS TEK TEK KONTROL ETTİ

Halisçelik’in cebinde bulunan 1600 lira ile 400 doları alarak kayıplara karıştı. Halisçelik’in müracaatı üzerine harekete geçen güven timleri, 60 kameradan 160 saatlik görüntü izleyerek şüphelinin Yavuz S. ve Ankara’da olduğunu tespit etti.

Ankara’da düzenlenen operasyonla gözaltına alınan Yavuz S. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şüphelinin, ünlü bir oyuncunun ağabeyi olduğu ortaya çıktı. Şüphelinin yakalandığını öğrenen Halisçelik, “Bu kişiyi yakalayan Trabzon Emniyeti Güven Timlerine teşekkür ediyorum. Umarım böyle olaylarla bir daha karşılaşmayız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir