Naci Ağbal ve Osman Çelik’e yeni görev

Eski Maliye Bakanı yeni Strateji ve Bütçe Başkanlığı Dairesi Başkanı Naci Ağbal’a yeni bir görev daha verildi.  Naci Ağbal Vakıf Katılım’ın yönetim kurulunda yer alacak. Eski Hazine Müsteşarı Osman Çelik de Vakıf Katılım’ın yönetim kuruluna atandı.

Vakıf Katılım açıklamasına göre, Vakıf Katılım, dün olağanüstü genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Vakıf Katılım Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Oran başkanlığında düzenlenen toplantıda, 64. ve 65. Hükümetlerde Maliye Bakanlığı görevini üstlenen Naci Ağbal’ın ve bugüne kadar katılım bankacılığı sektöründe birçok kurumun üst yönetiminde aktif yer alan, Hazine Müsteşarı olarak görev yapmış Osman Çelik’in yönetim kurulu üyeliklerine atamaları yapıldı.

AA

İLGİLİ HABERNaci Ağbal Strateji ve Bütçe Başkanı olduNaci Ağbal Strateji ve Bütçe Başkanı oldu ._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir