Süper Loto çekiliş sonuçları | 22 Kasım Süper Loto sonucu

Süper Loto çekiliş sonuçları bu akşam saat 21.15’te açıklanacak. Vatandaşlar Süper Loto oyununda 1-54 sayı kümesinden çekilen rakamlardan 6, 5, 4, ve 3 doğru sayı tahmin etmeye çalışıyor. Milli Piyango çekiliş heyeti ve noter huzurunda düzenlenen çekiliş http://www.mpi.gov.tr/ adresinden canlı olarak izlenebiliyor. Süper Loto çekiliş sonuçları açıklanır açıklanmaz haberimizde olacak.

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

İLGİLİ HABERSayısal Loto'da dev ikramiye sahibini buldu! İşte Sayısal Loto sonuçları...Sayısal Loto'da dev ikramiye sahibini buldu! İşte Sayısal Loto sonuçları…İLGİLİ HABER21 Kasım Şans Topu sonuçları açıklandı! MPİ Şans Topu'nda ikramiye ikiye bölündü...21 Kasım Şans Topu sonuçları açıklandı! MPİ Şans Topu'nda ikramiye ikiye bölündü…

SÜPER LOTO OYUNUNU ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir