Toyota’ya yakışan tarzda plaza

Toyota Plaza Aktoy, 755 m2’lik showroom, 11 bin 340 m2’lik kapalı alan, 775 m2’lik ilave araç otoparkı ve bin 220 m2’lik açık alanda 36 uzman personeli ile hizmet verecek.

toyota-plaza-aktoy-2-kopya

Toyota Plaza Aktoy’un açılış törenine Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt ve Toyota Plaza Aktoy Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Küçükoğlu ile birlikte çok sayıda davetli katıldı. Törende konuşma yapan Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, 2020 yılına kadar olan süreçte Toyota’yı Türkiye’nin en sevilen markası yapma hedeflerinin bulunduğunu belirterek “Bu hedefe giden yolda bayi ağının güçlenmesi son derece önemli. Bu ülkeye bir çivi bile çakmanın önemli olduğu bu dönemde hem ekonomik anlamda hem de istihdam açısından Toyota markasına güvenerek bu yatırımı gerçekleştirenleri kutluyorum” dedi.

toyota-plaza-aktoy-3-kopyaLeed Gold Sertifikalı Plaza

Toyota Plaza Aktoy Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Küçükoğlu “Aktoy Plaza, Leed Gold sertifikasına sahip çevre dostu bir yapıdır. Sağlıklı ve ekolojik bir çalışma çevresi oluşturduğumuz plazamızda yıllık yüzde 20 enerji ve yüzde 45 su tasarrufunu hedefliyoruz. Bina kullanıcılarının ve içerisinde yaşayacak kişilerin konforu ve sağlığı LEED sisteminin kriterlerine en üst düzeyde uymaktadır” dedi.

oguzhan-kucukoglu-ali-haydar-bozkurt-2-kopya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir