Zehir tacirlerine nefes aldırılmıyor !

Bursa polisi zehir tacirlerine göz açtırmıyor. Narkotik polisi uyuşturucuticareti yaptıkları tespit edilen çok sayıda adrese eş zamanlı baskın düzenledi. Baskınlarda bir miktar uyuşturucu ile biri glock marka olmak üzere 3 silah ele geçirildi.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu ticareti yaptıkları tespit edilen birden çok adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

Çok sayıda polis memurunun katıldığı operasyonda bir evden çıkan 30 bin lira değerindeki glock marka tabanca dikkat çekti. Narkotik polisi önceden tespit edilen adreslerin kapılarını koçbaşı yardımıyla kırarak içeri girdi. Evlerde arama yapan ekipler herhangi birinin kaçmaması için de çevrede geniş güvenlik tedbiri aldı. Operasyonda 113 adet ekstasy tablet, 14 gram metamfetamin, bir miktar sentetik kannobinoid, aralarında 30 bin lira değerinde glock marka bir tabancanın da bulunduğu 4 adet ruhsatsız silah ve bu silahlara ait 57 adet fişek, 1 adet pompalı tüfek ele geçirildi. 

Operasyonda B.M, H.C. ve C.Y. isimli 3 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslar emniyetteki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edildi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir